Chat sexi shqiptar

02-Feb-2018 17:05 by 9 Comments

Chat sexi shqiptar - Visio chat serious

oohhhh cfare seksi qe kam ber ate dite..te them qe ka qene eksperinca ime me e bukur qe me ka ndodhur seksi me Landin Fier.E kemi ber dhe disa her te tjera bashke me pas u shkeputem.

Chat sexi shqiptar-77

Po sbehem aspak pishman , sepse ska si kenaqesia e momentit.. Moralistat i puth shum, duke i then jam aty mes jush . Pasi akomodohem ne hotel e lem takimin tek 15-kaci pak me posht.

Filloi te me prekte pastaj tme puthte deri sa me hodhi ne krevat dhe filluam ta benim. Ishte bishe ne krevat...qe po e kujtoj po eksitohem pak... Mkish shkruajt nje tip e hajt thash po tallem me te. Vazhduam rreth një javë duke folur dhe pastaj vendosëm të takoheshim. Nuk e mora vesh kurrë se kur i ndodhte se që atë herën e fundit i dhash duart me sms se përballë më vinte të qeshja me të madhe!

Edhe nga afër dukej person interesant dhe vazhduam të frekuentoheshim... Morëm dhe një shishe verë me vete që të vinim pak më shumë në qejf...

Ishte hera par per mua dhe pse nuk ishte hera par qe me shifte lakuriq ishim pa dhe ne skype minutat e para u ndjeva icik e cuditshme por pastaj u stabilizu situata... Sot kan kalu gati i vit e gjys dhe vazhdojm prap duke fol dhe normalisht kur vi ne Shqipri prap takohemi per te ber seks. Nje dit si gjith tjerat me vjen nje ftes ne fb .pelqeu e pranova, folem rreth tre dit ..

Ai me lutej ta takoja e kishte me mir ne shtepi te takohej , betohej se nuk ndodhte gje pa deshiren time.

Kur ika me percolli deri ne hotel dhe aty kam pare lotet e saj. Vertet nje nga perjudhat me te mira qe kam kaluar ne jete. ( TOYOTA) shume Faleminderit per cdo gje, shume vajze me vlera Sepse ne ato jave pashe Dicka Qe Se kisha pare per kohe Te gjate tek vajzat e tjera) Anonim Letra 9 Teme interesanteme ka ndodhut te njoh shum cuna ne fb..te mire e ca per te mos u pare dy here me sy. Njofta njerin, shum interesant ne muhabet, nuk ledhesha duke fol me te, me terhiqte, te them te drejten nuk ishte edhe aq i bukur, por ishte i mire dreqi. Por ama pronarin e kisha klientin tim Por cndodhi do thoni ju ?

Vendosem te pimin kafe, kur e pash ishte pak i shkurter po hajt mbylla njerin sy. Rreth nje jave spo me merte ne tel fare kjo zonja dhe une i vajta ne puna ku punonte per ti thene cfar ndodhi... Bem sex si te cmendur Qe nga ajo dit takohemi perdit Esht super ne shtrat o Zh. Rroft fb per kshu rastesh haha Letra 13 Moj motër, moj shoqe... ( Historia ime është me Tinder moj motër dhe filloi që nga ajo ditë e "mallkuar" që n'a e mësove ti se unë nuk e dija që ekzistonte...Letra 1 Ckemi anabel hahah do me duhet ta tregoj dhe un historin time sot ska si te ndodhi ndryshe Nje dit hap ato mesazhet others ne fb dhe cte shoh me kishte shkruajtur dikush , nje kompliment , okay dhe i kthej pa hezituar do ti qe filluam te bejm shum mhbt , flisnim perdit derisa me kerkoj nr e celit ok ja dhash dhe vazhduam te flisnim , nje nate dolem ne nje club nate , dhe pas ores 5 te mengjesit te pir u hjendem ne shtepin e tij ashu pa kuptuar ishim te dy lakuriq siper njeri tjetrit , por di te them qe ishte seksi me i bukur qe kam perjetuar ndonjeher me penetronte aq thell saqe sma merrte menja qe ndodhte , e bem ne dush ne kuzhin ne dhom ne ballkon ore gjithandej hahah pastaj u takuam nje her tjeter un isha tap kisha pir pak bar dhe doja te vija ne vete se sben e marr ntel dhe i them dua te te takoj vetem dhe vetem se e dija qe ai do me sillte ne vete hahaha dhe vertet ashu ndodhi pasi e bem nja 4 her nga 30 minuta secila (se u prishte i her ngjys ore bisha ) u bera esull fate por pas 5,6 heresh i dhash duart se se di pse mu dukte shum e cuditshme qe sa her takohesha me ate perfundoja duke ber sex dhe ca seksi se , ishte shum hamshor skam ca bej .Rrpfsh nqs e poston puc Une jam ajo qe kerkon ai tipi, e sakt nga ajo ane Shkoja shpesh tek nje kafe se me pelqente kamarjeri pz cun king dhe klikoj ne fb mos gjeja ndonje faqe ose adrese me emrin e kafes qe te gjeja kamarjerin,,, pas shum kerkimesh gjeta nje adrese me emrin e asaj kafje dhe i dergova ftes flasim ne fb te dhenat ja tregoj te sakta dhe lem te takoheshim jasht lokalit, po ne takim me del dikush tjeter me prezantohet si pronari dhe beqar me thot pim kafe diku tjeter qe te njihemi se lokalit tim i ka dal boja ok i them dhe ulemi ne nje kafe tjeter ne fakt me vinte inat qe nuk gjeta kamarjerin pronari kerkon te me shoqeroj me makinen e tij mir i them, isha veshur me nje fustan te zi qe me rrinte mbas trupit, filloj te me ferkonte kembet loja me pelqeu po skisha guxim ta mbaja lojen ne ane te rruges sheh nje hotel dhe me thot ke deshir ta shohesh kete hotel esht interesant mir i thash me ze te ulet sa mori nje dhom filloj te me puth aty thash se vdiqa i vinte shum ere e keqe nga goja gjuhen ta conte deri tek bajamet me te gjat kish gjuhen sesa penisin,,, e pa qe nuk po kenaqesha dhe filloi te me bente oral gjuhen e tij se vet ishte cop cop haha.Ok takohemi nje dit te bukur , brenda ne shtepi temperatura rritej se diell jasht .dhe ferkimet qe me bente skishin te ndaluar..E deshirova ate moment dhe pse e kisha me dy mendje , se hera par qe takoheshim.Folem per njeri-tjetrin, per historite, per jeten, kshu vendosem te takoheshim prap pas tre ditesh. Ehhh ishte lidhur me pronarin dhe me tha me ler te qete tani kaq ishte per ty... Dhe kur vjen ne shpin time me gruan e vet me provokon sa her i jepet mundsia. Që thua ti më kishte bërë një ditë një super like një djalosh bukurosh me flokë të lëpira mënjanë si këta pjeshku-t e pranverë - verë 2016-ës! Këtij po ja kthej mendova se ja vlen..ashtu bëra... Aty filluan bisedat tona dhe realisht po më dukej person interesant.